نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جماعت نمک نشناس

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1395/04/12

اونقدر شورش را درآوردیم که بنده خدا مجبور شد بره یک کاغذ و خودکار از اموال بیت المال برداره و استعفایش را بنویسد. بابا ما مردم چرا اینطوری شدیم .
بانک "رفاه کارگران" این همه رفاه آورده برای همه کارگران ، 812 هزار تومان حقوق و 45 تومان هم که یارانه میده ، خب دیگه چی میخوان این کارگران .
خدایی جماعت نمک نشناسی هستیم ، حالا این آقای رفاه کارگران بعد اون همه خدمت که در بالا مشخص شد ، اشکالی داره 80 میلیون هم خودش حقوق بگیره؟ نه خدایی کجاش اشکال دار؟ نه این همه شلوغ کردن داشت؟ تازه 812 از 80 بزرگتر هم است ، حالا بنده خدا با چند سر عایله کجا بره سر سیاه تابستونی؟ شغل ریخته مگه؟ نکنید این کارو، مردم گرفتارن، دلم از این جماعت نمک نشناس گرفت .