نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

قسمت پنجم: کنترل پنل مدیریت سایت ما چی داشته باشه که بشه خوب پز داد

سلام، قبل از شروع بحث عذر خواهی میکنم که هفته قبل نبودم. ایشالا جبران می کنم.
در مباحث قبل متوجه شدیم که سایت برا چی خوبه، دامنه و هاست چیه و از چه شرکتی بخریم که به مشکل نخوریم. در این جلسه میخوام در این مورد توضیح بدم که کنترل پنل سایت چی است و چه امکاناتی باید داشته باشه. سایت شما علاوه بر اون قسمتی که همه دارن می بینند (User Interface)، یک قسمتی هم داره که فقط صاحب سایت اجازه دسترسی به اون داره و بهش پنل مدیریت
 (Control Panel)  گفته میشه. پنل مدیریت یعنی این که شما دسترسی ای داشته باشید که بدون داشتن تخصصی خاص و خیلی ساده بتونید محتوای سایت خودتون رو مدیریت کنید و هر آنچه از مطلب، پکیج، بلیط، محصول، خدمات و ... دارید، در سایت گذاشته و بیننده بتونه علاوه بر آن که اونها رو مشاهده میکنه، درخواست آنلاین یا آفلاین هم بدهد.
لطفا به خاطر منم که شده به این نکته دقت کنید، یه سیستمهایی است مثل "جوملا" یا "ورد پرس" و ...، اینا برای سایتهای کوچیک و سایتهایی که کار تخصصی ندارن خوبه، ولی در یک کلام "به خدا به درد شما نمیخوره" پس به خاطر یه کم بالا پایین سمت اونا نرید. ایراد بزرگ اونا کنترل پنل سختی است که دارن چون برای همه دنیا طراحی شده و یک نگاه عام داره نه تخصصی. و نکته اخر این که یک کنترل پنل خوب (آژانس مسافرتی و شرکتی و صنعتی) حداقل باید دارای 60 ماژول تخصصی باشه تا کار شما به بهترین شکل انجام بشود.
 پایان قسمت پنجم/اباذر افشار