امروز پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶17 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

قسمت پنجم: کنترل پنل مدیریت سایت ما چی داشته باشه که بشه خوب پز داد

قسمت پنجم: کنترل پنل مدیریت سایت ما چی داشته باشه که بشه خوب پز داد
234 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1395/03/14
: تاریخ

سلام، قبل از شروع بحث عذر خواهی میکنم که هفته قبل نبودم. ایشالا جبران می کنم.
در مباحث قبل متوجه شدیم که سایت برا چی خوبه، دامنه و هاست چیه و از چه شرکتی بخریم که به مشکل نخوریم. در این جلسه میخوام در این مورد توضیح بدم که کنترل پنل سایت چی است و چه امکاناتی باید داشته باشه. سایت شما علاوه بر اون قسمتی که همه دارن می بینند (User Interface)، یک قسمتی هم داره که فقط صاحب سایت اجازه دسترسی به اون داره و بهش پنل مدیریت
 (Control Panel)  گفته میشه. پنل مدیریت یعنی این که شما دسترسی ای داشته باشید که بدون داشتن تخصصی خاص و خیلی ساده بتونید محتوای سایت خودتون رو مدیریت کنید و هر آنچه از مطلب، پکیج، بلیط، محصول، خدمات و ... دارید، در سایت گذاشته و بیننده بتونه علاوه بر آن که اونها رو مشاهده میکنه، درخواست آنلاین یا آفلاین هم بدهد.
لطفا به خاطر منم که شده به این نکته دقت کنید، یه سیستمهایی است مثل "جوملا" یا "ورد پرس" و ...، اینا برای سایتهای کوچیک و سایتهایی که کار تخصصی ندارن خوبه، ولی در یک کلام "به خدا به درد شما نمیخوره" پس به خاطر یه کم بالا پایین سمت اونا نرید. ایراد بزرگ اونا کنترل پنل سختی است که دارن چون برای همه دنیا طراحی شده و یک نگاه عام داره نه تخصصی. و نکته اخر این که یک کنترل پنل خوب (آژانس مسافرتی و شرکتی و صنعتی) حداقل باید دارای 60 ماژول تخصصی باشه تا کار شما به بهترین شکل انجام بشود.
 پایان قسمت پنجم/اباذر افشار

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: