نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1396/07/02

با سیاحت این شهرکه خارج از بانکوک قرار دارد، در سفر خود به تایلند تجربه‌ای معتبر کسب کنید.

بازار شناور بزرگ و محبوب تایلند حدوداً در صد کیلومتری جنوب غربی بانکوک و در استان راچابوری واقع‌شده است. تصاویر این بازار پر جنب‌وجوش شامل قایق‌های کوچک زیادی است که پر از میوه و سبزی‌های رنگارنگ است و زنان تایلندی با کلاه‌های حصیری قایق‌ها را باپارو پیش می‌برند.

این بازار شناور به‌طورمعمول مملو از صدهادست‌فروش و خریدار است که در قایق‌های کوچک در حال خریدوفروش محصولات کشاورزی و غذاهای محلی‌اند که معمولاً از باغستان خودشان برای فروش می‌آورند، بنابراین محلی بسیار جذاب برای توریست‌هایی است که علاقه‌مند به دیدن شیوهٔ قدیمی و سنتی خریدوفروش کالا هستند.

در اطراف این منطقه خدمات قایق‌سواری برای تماشای دیدنی‌های محل در سراسر کانال‌های کوچک منشعب از کانال دامنئون سادواک در دسترس است. بازدیدکنندگان می‌توانندخانه‌های سنتی و روش زندگی تایلندی را به همراه خوردن میوه‌های خوش‌رنگ، غذاهای محلی و نوشیدنی‌های تازه در سراسر آبراه مشاهده کنند. سفر به تایلند را در تورهای ارزان تایلند جست وجو کنید.