نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1396/06/28

بروک لاوری شریک موسسه مشاور مسافرتی Local Foreignerمی‌گوید نسل جدید کسانی که در سفرها به اسپاها(ریلکسیشن) می‌روند «خواهان غلبه بر چالش‌های زندگی ، سرگرمی و تفریح هستند».

اسپاهای برترکه برنامه‌هایشان متناسب بانیازهای شخصی هر فرد به همراه ماساژ فوق العاده می باشد.

1- اسپایFAIRMONT SCOTTSDALE PRINCESS WELL & BEING
این اسپا درScottsdale آریزونا ی آمریکا واقع شده است پنج بنیاد سلامتی از جمله حمام هوازی، یوگا ، طب سوزنی، مشاوره‌ی ویژه‌ی تغذیه، استراتژی شفابخشی چرت درمانی وجود دارد. دارای چشمه‌ی آب معدنی، دوره‌های ریلکسیشن به همراه ماساژ و یوگا هستند. این اسپا را در تور ارزان امریکا جست وجو کنید.

2-اسپای The Dolder Grand
اسپایDolder در سوئیس که چشم‌اندازی از شهر زوریخ و کوه‌های آلپ دارد، به عنوان برترین اسپای برگزارکننده‌ی برنامه‌ها‌ی تندرستی و سلامتی شناخته شده است. برای رها شدن از فشارهای ناشی از زندگی می‌توانید از برنامه‌های the Dolder Grand Life Balance بهره ببرید. برنامه‌های آنها شامل جلسات درمانی خصوصی، مدیتیشن و ماساژهای شیاتسو به وسیله‌ی چوب بامبو است.

3-اسپایGRAND HOTEL TREMEZ T
این هتل ایتالیایی که در کناره‌ی غربی دریاچه‌ی رویایی Como واقع شده چشمه‌ی آب معدنی‌ای دارد که هوش از سر انسان می‌برد. از ویژگی‌های این چشمه می‌توان به حمام مرمر سفید ایتالیایی، استخری بسیار بزرگ در داخل مجموعه و استودیوی یوگااشاره کرد.
درمان‌های ویژه‌ی این هتل شامل ریلکسیشن با استفاده از گیاهان ساحلی دریاچه‌ی Como و سم‌زدایی به روش پوشاندن بدن با جلبک و ماساژ لنفاوی است.این اسپا را در تور ارزان ایتالیا جست وجو کنید.