نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 242
تاریخ : 1396/06/19

 تنهابا نیم ساعت رانندگی از سمت شمال سندیه گو به سواحل انسینیتاس می رسید که خیل موج سواران و مسافرانی که از غروب ساحل لذت می برند را به خود جذب کرده است.

 هنگام بازدیدازسواحل انسینیتاس،زمانی را به صرف قهوه پانکین وچای اختصاص دهید. قهوه خوشمزه (ونوشیدنی های هم خانواده قهوه)،کلوچه های بزرگ بدون گلوتن،یک صبحانه مکزیکی قابل توجه شامل لوبیا و گوشت گاووهنرمحلی تنها قسمتی از جذابیت این منطقه است. تکیه گاه اصلی فرهنگ قهوه سندیه گو از دهه 70 میلادی در این محل است. یکی ازپاتوق های دیگر قهوه خانه سوامیدر است. ازآبمیوه گوارا وصبحانه دلچسبی که توسط ساکنان انسینیتاسی (که شورت مخصوص ورزش های آبی به تن و صندل انگشتی پلاستیکی به پا دارند) احاطه شده،  لذت ببرید. این ساحل را  در تورهای ارزان آمریکا جست وجو کنید.