نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
سنگاپور، سنگاپور
سنگاپور با منظره‌‌ی شهری که به نظر می‌رسد از صفحاتِ یک کتاب علمی تخیلی پاره شده است، در طول نیم‌قرن گذشته به یک قدرت اقتصادی با استانداردِ زندگیِ بالا تبدیل‌شده است و دلایل متعددی برای بازدیدکسانی که در تور ارزان سنگاپور شرکت کرده اند دارد. با مراکز خرید متعدد آن، به‌عنوان بهشتِ خریداران مطرح می‌شود، اگرچه معماری و فرهنگی باشکوه و هنر عمومی جذابی در کنارِ تکه‌ای از بهشتِ باغبانی با باغ‌هایی نزدیک به خلیج و باغ‌های باتونیکِ سنگاپور را نیز ارائه می‌دهد. بسیاری از بازدیدکنندگان حاضر در تور ارزان سنگاپور به خاطر مواد غذاییِ افسانه‌ای می‌آیند که ترکیبی است از فرهنگ، روش آشپزی و زیبایی‌های طبیعی که در تمام مناطق شهر مشهود است. با نسیلامک، یک خوراک مالزیایی از نارگیل، ماهی کولی، خیار و سس چیلی؛ باکوت، یک سوپ چینی شفاف با دنده‌ی خوک و پنج ادویه و نان فانتزی لذیذ بریتانیایی برای چای، جشن بگیرید.